UA-2026-07-28-001397-a-a1
Договір №040406-04/08/26-ШК1576
Підписано КЕП/УЕП
Дизельне паливо (Євро 5), талон
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
31679bd9cbdf4fc985c3aa6e907944e1
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
18.08.2026 12:24
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
92 421,00 грн. з ПДВ
Сума:
92 421,00 грн. з ПДВ
77 017,50 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
92 421,00 грн. з ПДВ
77 017,50 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір (дизпаливо).PDF
Підписаний договір
Дата модифікації
06.08.2026 10:58
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
06.08.2026 11:05
Назва документу
Договір (дизпаливо).PDF
Підписаний договір
Дата модифікації
18.08.2026 12:20
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
18.08.2026 12:24
Допомога ЗСУ