UA-2026-07-29-000600-a-a1
Договір №429
Підписано КЕП/УЕП
09130000-9 (бензин автомобільний А-95-Євро5-Е5 по картках /талонах номіналом 10л.)
Учасник:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8cdd2772271948f9bfe983c6778703ba
Дата останніх змін:
07.08.2026 15:24
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
161 760,00 грн. з ПДВ
Сума:
161 760,00 грн. з ПДВ
134 800,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
161 760,00 грн. з ПДВ
134 800,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
-
Дата модифікації
03.08.2026 17:32
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 15:24
Попередні версії
Допомога ЗСУ