UA-2026-07-31-008385-a-a1
Договір №1207БЗ
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж - електротехнічні вимірювальні роботи (перевірка придатності блискавкозахисту на працездатність)...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
aa596935b0e0440a8fc91c3e9deb9be8
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
21.08.2026 14:08
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
6 930,00 грн. без ПДВ
Сума:
6 930,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
6 930,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Відомості про ВП в АСВП
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 16:50
Назва документу
Запит з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 16:50
Назва документу
нформація про КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 16:50
Назва документу
Договір про надання послуг №1207БЗ від 31.07.2026 року
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 16:50
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
21.08.2026 14:08
Попередні версії
Допомога ЗСУ