UA-2026-07-31-007465-a-a1
Договір №Г-164
Підписано КЕП/УЕП
Дріжджі пекарські (пресовані), код 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a0e343ebc4884a88ab22f5f01a91ed92
Дата останніх змін:
07.08.2026 16:34
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 782,00 грн. без ПДВ
Сума:
2 782,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
2 782,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
повідомлення
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 15:34
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 15:34
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
07.08.2026 16:34
Попередні версії
Допомога ЗСУ