UA-2026-07-28-009597-a-a1
Договір №54ДТ-26
Підписано КЕП/УЕП
Моноблок ARTLINE
Закупівля з метою реалізації плану розвитку дослідницької інфраструктури ХДУ, затвердженого МОН України на 2026 рік...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
d91303b8049f4b599247613586bc61a5
Дата останніх змін:
28.08.2026 12:07
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
30 000,00 грн. з ПДВ
Сума:
30 000,00 грн. з ПДВ
25 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
30 000,00 грн. з ПДВ
25 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
кбв ТОВ "ПАВЕРТРЕЙД"
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 15:48
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 15:48
Назва документу
платіжна
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 12:05
Назва документу
накладна
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 12:05
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 12:07
Попередні версії
Допомога ЗСУ