UA-2026-07-28-010106-a-a1
Договір №ВСТ-3510/390
Підписано КЕП/УЕП
Бензин
Бензин
Організатор:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
3636ad8b34504c9aaec60afcc9c3a26f
Дата останніх змін:
24.08.2026 09:39
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
36 986,40 грн. з ПДВ
Сума:
35 587,20 грн. з ПДВ
29 656,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
35 587,20 грн. з ПДВ
29 656,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
-
Дата модифікації
31.07.2026 15:54
Назва документу
платіжка
-
Дата модифікації
24.08.2026 09:33
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
24.08.2026 09:39
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ