UA-2026-07-27-005741-a-a1
Договір №53ДТ-26
Підписано КЕП/УЕП
Зарядні станції Еcoflow
Закупівля з метою реалізації плану розвитку дослідницької інфраструктури ХДУ, затвердженого МОН України на 2026 рік...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
dd10a44852d74ec7888d6e909c2c3066
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:29
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
29 800,00 грн. без ПДВ
Сума:
29 800,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
29 800,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
обгрунтування кбв ФОП
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 15:40
Назва документу
виписка
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 15:40
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 15:40
Назва документу
платіжна
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:27
Назва документу
накладна
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:27
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:29
Попередні версії
Допомога ЗСУ