UA-2026-07-28-001151-a-a1
Договір №Г-225
Підписано КЕП/УЕП
Буряк столовий першого товарного сорту, ДСТУ 7033
Буряк столовий першого товарного сорту, ДСТУ 7033
Учасник:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
86a228bef7bc4644951772cef6864f77
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
19.08.2026 14:20
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 840,00 грн. без ПДВ
Сума:
2 840,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
2 840,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
19.08.2026 14:14
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
19.08.2026 14:20
Попередні версії
Допомога ЗСУ