UA-2026-07-28-006657-a-a1
Договір №274
Підписано КЕП/УЕП
Дизельне паливо
Передача Товару здійснюється Покупцю цілодобово по Талонах Постачальника (бренд KLO), що є документом обов’язкової звітності і підставою для відвантаження Товару з АЗС, що обслуговують Талони Постачал...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
143ea6e7abcd405a9e508dee4b7e696b
Дата останніх змін:
18.08.2026 14:32
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
436 905,00 грн. з ПДВ
Сума:
436 905,00 грн. з ПДВ
364 087,50 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
436 905,00 грн. з ПДВ
364 087,50 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 15:55
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
18.08.2026 14:32
Попередні версії
Допомога ЗСУ