UA-2026-07-31-000336-a-a1
Договір №186
Підписано КЕП/УЕП
Вироби з дроту
Товар підлягає оподаткуванню відповідно до законодавства.
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44310000-6 Вироби з дроту
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
ac133963fe934b588bfdb421db8ac813
Дата останніх змін:
03.08.2026 09:27
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
7 920,00 грн. без ПДВ
Сума:
7 920,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
7 920,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
03.08.2026 09:27
Допомога ЗСУ