UA-2026-07-21-001120-a-a2
Договір №162
Підписано КЕП/УЕП
Набір для катетеризації центральних вен: одноразовий, стерильний, 1-канальний, голка 24G довжиною 190 мм, катетер 1 Fr довжиною 20 см, у комплекті вимірювальна стрічка, Катетер назальний кисневий: для...
більше
Згідно умов договору. Країною походження товару не може бути Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран....
Організатор:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a6b88a6044eb402db2356d3ab94fd12d
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
31.08.2026 13:02
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.08.2026
Початкова сума:
64 435,40 грн. з ПДВ
Сума:
56 367,60 грн. з ПДВ
52 680,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
56 367,60 грн. з ПДВ
52 680,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір про закупівлю
Підписаний договір
Дата модифікації
05.08.2026 10:09
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 13:02
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ