UA-2026-07-27-010785-a-a1
Договір №25ТЛБЗ-14847/26
Підписано КЕП/УЕП
Дизельне паливо, бензин А-95
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
08c81c37d4714c489cd997ea907b4924
Дата останніх змін:
28.08.2026 14:38
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
691 200,00 грн. з ПДВ
Сума:
691 200,00 грн. з ПДВ
576 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
691 200,00 грн. з ПДВ
576 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника
-
Дата модифікації
31.07.2026 12:20
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 12:20
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 14:38
Попередні версії
Допомога ЗСУ