UA-2026-07-30-001898-a-a1
Договір №261909000120-ТД
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 0,4180 га, кадастровий номер 5923255100:05:001:0989, для будівництва і обслугову...
більше
Організатор:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
df23ca16f1f64d5ebc480d190ea00d39
Дата останніх змін:
21.08.2026 12:05
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
10 000,00 грн. з ПДВ
Сума:
10 000,00 грн. з ПДВ
8 333,33 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
10 000,00 грн. з ПДВ
8 333,33 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Відомості з ЄДР ДП " ЦДЗК"
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
30.07.2026 11:11
Назва документу
Відомості з ЄДР Сумська регіональна філія ДП " ЦДЗК"
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
30.07.2026 11:11
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
21.08.2026 12:05
Допомога ЗСУ