UA-2026-07-27-007276-a-a1
Договір №115
Підписано КЕП/УЕП
Шини Triangle 235/75R17.5 (ведучі)
Подання пропозиції постачальником вважається підтвердженням того, що його товар відповідає вимогам, визначеним замовником у запиті пропозицій постачальників та того, що запропонований товар не є товар...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
fe19ddb202024d949293332695d829de
Дата останніх змін:
13.08.2026 10:00
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
25 800,00 грн. з ПДВ
Сума:
25 800,00 грн. з ПДВ
21 500,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
25 800,00 грн. з ПДВ
21 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 09:07
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
13.08.2026 10:00
Попередні версії
Допомога ЗСУ