UA-2026-07-15-005543-a-a1
Договір №1/99
Підписано КЕП/УЕП
Муфта оптична
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 32560000-6 Оптоволоконні матеріали
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6c1247204ff64c5192d74a0017a17bbb
Дата останніх змін:
18.08.2026 11:31
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
8 098,50 грн. з ПДВ
Сума:
8 098,50 грн. з ПДВ
Сплачена сума:
8 098,50 грн. з ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
05.08.2026 07:52
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
18.08.2026 11:31
Попередні версії
Допомога ЗСУ