UA-2026-07-24-009450-a-a1
Договір №166-07
Підписано КЕП/УЕП
44810000-1 - Фарби (Емалі алкідні)
44810000-861230-40996564
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44810000-1 Фарби
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
93371f1604684b36a58328f375ee59d1
Дата останніх змін:
03.08.2026 14:06
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
12 031,49 грн. з ПДВ
Сума:
12 031,49 грн. з ПДВ
10 026,24 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
12 031,49 грн. з ПДВ
10 026,24 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
166-07.pdf
-
Дата модифікації
30.07.2026 14:32
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
03.08.2026 14:06
Попередні версії
Допомога ЗСУ