UA-2026-07-27-009057-a-a1
Договір №№218-26
Підписано КЕП/УЕП
код ДК 021:2015 30120000-6 «Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку» Картридж Xerox Phaser 3052,3260/WorkCentre 3215,3225 (106R02778) (8 шт.) для потреб органів судової влади Во...
більше
Строк поставки товару повинен становити не більше 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання Постачальником замовлення від Покупця. Умови оплати - 100 % післяоплата. Оплата Товару здійснюється впродовж 2...
більше
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
28210f9537a540988441d506e8b0821a
Дата останніх змін:
19.08.2026 09:56
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
20 560,00 грн. без ПДВ
Сума:
20 560,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
20 560,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ)
-
Дата модифікації
03.08.2026 15:11
Назва документу
218-26.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 15:11
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
19.08.2026 09:56
Попередні версії
Допомога ЗСУ