UA-2026-07-24-009573-a-a1
Договір №158
Підписано КЕП/УЕП
Ампіцилін,порошок для розчину для ін'єкцій 1 г, Імуноглобулін, людини нормальний, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 50 мл...
Згідно умов договору. Країною походження товару не може бути Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран....
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
df3dd81bf3134b318015915603aeaba7
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:53
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.08.2026
Початкова сума:
65 896,93 грн. з ПДВ
Сума:
64 307,90 грн. з ПДВ
60 100,84 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
64 307,90 грн. з ПДВ
60 100,84 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір про закупівлю
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 12:47
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:53
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ