UA-2026-07-24-004267-a-a1
Договір №41ПТ-14717/26
Підписано КЕП/УЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (пально-мастильні матеріали (талони на дизельне паливо)...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
afb84589fdbf457cb73b3266f4d81def
Дата останніх змін:
03.08.2026 11:26
Виконано
Період дії договору:
з 29.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
61 420,00 грн. без ПДВ
Сума:
61 420,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
61 420,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
-
Дата модифікації
30.07.2026 09:17
Назва документу
Протокольне рішення уповноваженої особи
-
Дата модифікації
30.07.2026 09:27
Назва документу
Довідка про кінцевого бенефіціарного власника
-
Дата модифікації
30.07.2026 09:27
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
03.08.2026 11:26
Попередні версії
Допомога ЗСУ