UA-2026-07-15-007632-a-a1
Договір №66
Підписано КЕП/УЕП
Модульна збірно-розбірна котельня з теплогенератором ТГУ-800 утепленим
Організатор:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 42160000-8 Котельні установки
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
65bd29a31a834443b6981764c6005021
Дата останніх змін:
05.08.2026 18:47
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
286 000,00 грн. без ПДВ
Сума:
286 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
286 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір № 66 від 03.08.2026
Підписаний договір
Дата модифікації
05.08.2026 18:34
Назва документу
Накладна до договору № 66 від 03.08.2026
Додатки до договору
Дата модифікації
05.08.2026 18:45
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
05.08.2026 18:47
Попередні версії
Допомога ЗСУ