UA-2026-07-29-001749-a-a1
Договір №23230/00-ХР-2
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з централізованого водопостачання (ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води)
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, роб...
більше
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 65110000-7 Розподіл води
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
2b3999c9751e4feba0bf75f943080614
Дата останніх змін:
07.08.2026 14:20
Виконано
Період дії договору:
з 01.06.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
599 021,67 грн. з ПДВ
Сума:
599 021,67 грн. з ПДВ
499 184,72 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
599 021,67 грн. з ПДВ
499 184,72 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Portal 2.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
29.07.2026 10:20
Назва документу
Portal 1.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
29.07.2026 10:20
Назва документу
Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників для комунальних підприємств .docx
Додатки до договору
Дата модифікації
29.07.2026 10:20
Назва документу
Перелік монополій станом на 30.06.2026.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
29.07.2026 10:20
Назва документу
Обгрунтування підстави.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
29.07.2026 10:20
Назва документу
Договір.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
29.07.2026 10:20
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
07.08.2026 14:20
Попередні версії
Допомога ЗСУ