UA-2026-07-14-002053-a-a1
Договір №64
Підписано КЕП/УЕП
Євроруберойд та мастика бітумна
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
1e23924bfd4e45bca202e28ab42bd9ca
Дата останніх змін:
14.08.2026 16:46
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
190 686,00 грн. з ПДВ
Сума:
190 686,00 грн. з ПДВ
158 905,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
190 686,00 грн. з ПДВ
158 905,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір № 64 від 31.07.2026
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 17:39
Назва документу
Накладна до договору № 64 від 31.07.2026
Додатки до договору
Дата модифікації
14.08.2026 16:18
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
14.08.2026 16:46
Попередні версії
Допомога ЗСУ