UA-2026-07-24-004820-a-a1
Договір №116/26КТ
Підписано КЕП/УЕП
Картопля столова рання (молода), клас перший, ДСТУ 9221
Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що п...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
40d9d81b34be41c8971f2a49fb8f6349
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
24.08.2026 14:04
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
4 516,00 грн. без ПДВ
Сума:
4 516,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
4 516,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
30.07.2026 11:07
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
24.08.2026 14:04
Попередні версії
Допомога ЗСУ