UA-2026-07-24-010496-a-a1
Договір №117/26ПК
Підписано КЕП/УЕП
Персики свіжі, вищого товарного сорту, не менше 55 мм , ДСТУ 7025
Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що п...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
b1064e4b16394e5884d81922356ebdad
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
11.08.2026 15:42
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 312,00 грн. без ПДВ
Сума:
2 312,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
2 312,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 21:53
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
11.08.2026 15:42
Попередні версії
Допомога ЗСУ