UA-2026-07-24-004818-a-a1
Договір №114/26ПД
Підписано КЕП/УЕП
Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246
Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що п...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
9b13c753e86248d6a29377c0ce2e8e11
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
17.08.2026 12:55
Виконано
Період дії договору:
з 29.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 250,00 грн. без ПДВ
Сума:
2 250,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
2 250,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
29.07.2026 15:28
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
17.08.2026 12:55
Попередні версії
Допомога ЗСУ