UA-2026-07-28-010045-a-a1
Договір №43/07
Підписано КЕП/УЕП
Придбання матеріалів для проведення поточного ремонту електромереж – світильник матовий 100W 6500K 1200*100*23mm IP40 (31520000-7)...
Організатор:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8e07bd9725894893a5dba2e283244573
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
21.08.2026 13:23
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
430,00 грн. без ПДВ
Сума:
430,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
430,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Відомості про ВП в АСВП
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 16:27
Назва документу
Запит з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 16:27
Назва документу
Інформація про КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 16:27
Назва документу
Договір купівлі – продажу №43/07 від 28.07.2026 року
Підписаний договір
Дата модифікації
28.07.2026 16:27
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
21.08.2026 13:23
Попередні версії
Допомога ЗСУ