UA-2026-07-23-008138-a-a1
Договір №2030871 176-Г
Підписано КЕП/УЕП
Електрична енергія
Поданням цінової пропозиції постачальник підтверджує, що запропонований товар відповідає вимогам, визначеним у цьому запиті пропозицій постачальників. Країною походження товару не може бути Російська ...
більше
Організатор:
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
92a7463b4ba4446e93bbf1dad1ea99e4
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
24.08.2026 15:10
Виконано
Період дії договору:
з 29.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
66 574,11 грн. без ПДВ
Сума:
66 574,11 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір про постачання електричної енергії №2030871 176-Г від 29.07.2026 ТОВ ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ
Підписаний договір
Дата модифікації
29.07.2026 12:19
Назва документу
додаткова угода №1
Додатки до договору
Дата модифікації
24.08.2026 15:09
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
24.08.2026 15:10
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ