UA-2026-07-23-009413-a-a1
Договір №Г-161
Підписано КЕП/УЕП
Крупа ячна вагова
Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не має походження з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f8e88e57435e4778ac139cf7e9d6a660
Дата останніх змін:
07.08.2026 15:19
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 362,50 грн. без ПДВ
Сума:
2 362,50 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
2 362,50 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
30.07.2026 09:06
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 15:19
Попередні версії
Допомога ЗСУ