UA-2026-07-23-011997-a-a1
Договір №30ТЛБЗ-14622/26
Підписано КЕП/УЕП
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8fa3bbc04a9c495f8c2a8069c6bf35e2
Дата останніх змін:
28.07.2026 18:36
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
83 400,00 грн. з ПДВ
Сума:
83 400,00 грн. з ПДВ
69 500,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
83 400,00 грн. з ПДВ
69 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг_ОККО_14072026.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
28.07.2026 18:03
Назва документу
Договір ОККО.PDF
Підписаний договір
Дата модифікації
28.07.2026 18:03
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 18:36
Попередні версії
Допомога ЗСУ