UA-2026-07-28-008225-a-a1
Договір №46260326
Підписано КЕП/УЕП
Послуги проведення незалежної оцінки арештованого майна по виконавчому провадженню
Учасник:
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
88b99cb6bf5b48bb9453852e88f320d6
Дата останніх змін:
14.08.2026 12:41
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
3 400,00 грн. без ПДВ
Сума:
3 400,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
3 400,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 15:10
Назва документу
Договір 46260326
Підписаний договір
Дата модифікації
28.07.2026 15:10
Назва документу
Платіжна інструкція
-
Дата модифікації
14.08.2026 12:39
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
14.08.2026 12:40
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ