UA-2026-07-28-007857-a-a1
Договір №622/1
Підписано КЕП/УЕП
Технічне обслуговування механізмів - послуги з розпломбування, опломбування та повірки засобу обліку води (50410000-2)...
Організатор:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f895cd81d3bb429b96e45ab230dcafba
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
21.08.2026 13:17
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
430,00 грн. з ПДВ
Сума:
430,00 грн. з ПДВ
358,33 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
430,00 грн. з ПДВ
358,33 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір на виконання робіт та надання послуг №622/1 від 28.07.2026 року
Підписаний договір
Дата модифікації
28.07.2026 15:17
Назва документу
Відомості про ВП в АСВП
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 15:18
Назва документу
Запит з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 15:18
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
21.08.2026 13:17
Попередні версії
Допомога ЗСУ