UA-2026-07-28-007901-a-a1
Договір №049-Ч-26
Підписано КЕП/УЕП
ДК 021:2015 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань ( Експертне обстеження, технічний огляд (гідравлічне випробування) стерилізатора парового ГК-100)...
ПКМУ 1178
Організатор:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
5b1fe14ac9d4454a9b5cffbf763d3792
Дата останніх змін:
13.08.2026 14:04
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
4 800,00 грн. з ПДВ
Сума:
4 800,00 грн. з ПДВ
4 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
4 800,00 грн. з ПДВ
4 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір 049-Ч-26 (випроб).pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
28.07.2026 14:44
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
13.08.2026 14:04
Допомога ЗСУ