UA-2026-07-23-003823-a-a1
Договір №Г-160
Підписано КЕП/УЕП
Капуста білоголова свіжа
Форма та розмір качана: Округла або округло-плеската форма. Маса одного качана зазвичай становить від 2,5 до 4 кг. Структура: Качани дуже щільні, пружні, з коротким зовнішнім та внутрішнім качанцем. К...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8d51be4f976348b385b4e0bb3ebda772
Дата останніх змін:
07.08.2026 15:18
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
6 697,75 грн. без ПДВ
Сума:
6 697,75 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
6 697,75 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
30.07.2026 09:20
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 15:17
Попередні версії
Допомога ЗСУ