UA-2026-07-23-003738-a-a1
Договір №Г-159
Підписано КЕП/УЕП
Морква свіжа
Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, довжина коренеплоду 7-10 см.Врожаю 2026 року. Коренеплоди свіжі, цілі, чисті, не в’ялі, без тріщин, без пошкоджень, не уражені хворобами, без надмірно...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
4cf55b11e0f744129e2282254885575f
Дата останніх змін:
07.08.2026 15:17
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
7 812,00 грн. без ПДВ
Сума:
7 812,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
7 812,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
30.07.2026 09:10
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 15:16
Попередні версії
Допомога ЗСУ