UA-2026-07-23-003649-a-a1
Договір №Г-162
Підписано КЕП/УЕП
Буряк столовий
Буряк столовий першого товарного сорту, ДСТУ 7033, діаметр коренеплоду 5-10 см, розмір коренеплоду за довжиною 10-12 см.Врожай 2025 року. Коренеплоди буряків мають бути свіжі, цілі, чисті, не зів’ялі,...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
d7cdcebdf8a94b8dbf9c909a6892d78f
Дата останніх змін:
07.08.2026 15:15
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
6 200,00 грн. без ПДВ
Сума:
6 200,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
6 200,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
30.07.2026 13:08
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 15:15
Попередні версії
Допомога ЗСУ