UA-2026-07-23-003540-a-a1
Договір №Г-163
Підписано КЕП/УЕП
Цибуля ріпчаста свіжа
Цибулини мають бути відбірні, визрілі, цілі, свіжі, сухі, за формою і забарвленням властиві ботанічному сорту, з добре висушеними верхніми лусочками і висушеною шийкою від 2 до 5 см включно, не пошкод...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
c2e6ae66955b46a08ed24746f9a6a118
Дата останніх змін:
07.08.2026 15:14
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
14 950,00 грн. без ПДВ
Сума:
14 950,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
14 950,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
30.07.2026 13:11
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 15:14
Попередні версії
Допомога ЗСУ