UA-2026-07-28-001650-a-a1
Договір №Б-385/26
Підписано КЕП/УЕП
Технічне обслуговування механізмів - повірка манометрів, вакуумметрів (71630000-3)
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
0730b1ed10ac42e9b4e468749dae10ba
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
21.08.2026 11:57
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
554,88 грн. з ПДВ
Сума:
554,88 грн. з ПДВ
462,40 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
554,88 грн. з ПДВ
462,40 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Відомості про ВП в АСВП
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 10:50
Назва документу
Запит з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 10:50
Назва документу
Договір на виконання платних робіт (послуг) №Б-385/26 від 28.07.2026 року
Підписаний договір
Дата модифікації
28.07.2026 10:50
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
21.08.2026 11:56
Попередні версії
Допомога ЗСУ