UA-2026-07-27-011044-a-a1
Договір №27072026
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобільного транспорту
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 50100000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів і супутнього обладнання та супутні послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8585f94a7d744032b158fd0cd8f40585
Дата останніх змін:
13.08.2026 17:25
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 31.08.2026
Початкова сума:
74 400,00 грн. з ПДВ
Сума:
74 400,00 грн. з ПДВ
62 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
74 400,00 грн. з ПДВ
62 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір 27072026 то Очеретине Терра МST.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
27.07.2026 17:44
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
13.08.2026 17:25
Допомога ЗСУ