UA-2026-07-27-009696-a-a1
Договір №81
Підписано КЕП/УЕП
Матеріали по коду ДК 021:2015:44510000-8: Знаряддя
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
3ddcf1f74d6e437494d614e3da9235b1
Дата останніх змін:
04.08.2026 14:25
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
410,50 грн. з ПДВ
Сума:
410,50 грн. з ПДВ
342,08 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
410,50 грн. з ПДВ
342,08 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про кінцевого бенефеціарного власника.docx
Додатки до договору
Дата модифікації
27.07.2026 16:18
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 14:25
Допомога ЗСУ