UA-2026-07-27-002979-a-a1
Договір №37/1
Підписано КЕП/УЕП
Поточний ремонт магістрального водопроводу по вул. Центральній та вул. Прибузька в м. Нова Одеса Миколаївського району Миколаївської області (45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи). До...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
0edea7a812f34bc782c41f93da8baf2d
Дата останніх змін:
03.08.2026 10:02
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
806 234,22 грн. з ПДВ
Сума:
806 234,22 грн. з ПДВ
671 861,85 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
806 234,22 грн. з ПДВ
671 861,85 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація з ЄДР
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Інформація про КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Обгрунтування
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Додаток_5_Інформація про ціни на матеріальні ресурси
Додатки до договору
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Додаток_4
Додатки до договору
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Додаток_3
Додатки до договору
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Додаток_2
Додатки до договору
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Додаток_1
Додатки до договору
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
27.07.2026 12:09
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
03.08.2026 10:02
Попередні версії
Допомога ЗСУ