UA-2026-07-22-005749-a-a1
Договір №ЛТ-290-26
Підписано КЕП/УЕП
Дизельне паливо
До учасника ставиться вимога щодо наявності АЗС в радіусі 30км від місця розташування замовника, на території Львівської області. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка ...
більше
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8e7fab2eb51e403f827dc1a529e8bd3e
Дата останніх змін:
06.08.2026 11:28
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 066 572,00 грн. з ПДВ
Сума:
1 066 572,00 грн. з ПДВ
888 810,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 066 572,00 грн. з ПДВ
888 810,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 13:06
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
06.08.2026 11:28
Попередні версії
Допомога ЗСУ