UA-2026-07-27-000795-a-a1
Договір №185
Підписано КЕП/УЕП
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
ab41960753454c3bb2aeca1ef9cde9c9
Дата останніх змін:
29.07.2026 11:37
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 843,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 843,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 843,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
29.07.2026 11:37
Допомога ЗСУ