UA-2026-07-27-000561-a-a1
Договір №185
Підписано КЕП/УЕП
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
dfeed6915d374925b6c6e14f18ea183f
Дата останніх змін:
29.07.2026 11:38
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
342,00 грн. без ПДВ
Сума:
342,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
342,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
29.07.2026 11:38
Допомога ЗСУ