UA-2026-07-15-001027-a-a1
Договір №17-26
Підписано КЕП/УЕП
Renault Duster Evolution
Учасник:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34110000-1 Легкові автомобілі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6cc6e5e857354cc096fa6cc038f7c9a1
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
05.08.2026 14:03
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 164 000,00 грн. з ПДВ
Сума:
1 164 000,00 грн. з ПДВ
970 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 164 000,00 грн. з ПДВ
970 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
1726.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 09:18
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
03.08.2026 09:21
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
05.08.2026 14:03
Попередні версії
Допомога ЗСУ