UA-2026-07-27-000336-a-a1
Договір №ДП-26/07-21/93
Підписано КЕП/УЕП
Напалечний пульсоксиметр (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 45607 «Пульсоксиметр з живленням від батареї»; НК 031:2024: Z1203020408 «Пульсоксиметри»)...
Учасник:
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
37e5bca5ca8f4a8ba95864c3229cadb1
Дата останніх змін:
07.08.2026 14:02
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 750,00 грн. без ПДВ
Сума:
2 750,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
2 750,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Обгрунтування
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
27.07.2026 09:03
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
27.07.2026 09:03
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
07.08.2026 14:02
Допомога ЗСУ