UA-2026-07-22-001024-a-a1
Договір №311
Підписано КЕП/УЕП
Супутникові модеми
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
5f496c5e86fd4bdf9c1d458a6ee96733
Дата останніх змін:
14.08.2026 17:14
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 30.10.2026
Початкова сума:
3 825 600,00 грн. з ПДВ
Сума:
3 825 600,00 грн. з ПДВ
3 188 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
3 825 600,00 грн. з ПДВ
3 188 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір 311
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 15:40
Назва документу
Структура власності
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 15:40
Назва документу
Накладна
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
14.08.2026 17:05
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
14.08.2026 17:14
Попередні версії
Допомога ЗСУ