UA-2026-07-17-008216-a-a1
Договір №156
Підписано КЕП/УЕП
Ендоскопічний електрокоагулятор (НК 024:2023: 44776 — Електрохірургічна система) (НК 031:2024: Z12010902 ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ АПАРАТИ (ЕХА) ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ); Ендоскопічна помпа іригаційна (НК...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
c5307599ac2140b5b82c8b4cd9159219
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
20.08.2026 16:41
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 31.08.2026
Початкова сума:
968 210,00 грн. без ПДВ
Сума:
968 210,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
968 210,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір про закупівлю
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 11:01
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
20.08.2026 16:41
Попередні версії
Допомога ЗСУ