UA-2026-07-14-001010-a-a1
Договір №363
Підписано КЕП/УЕП
ГЕНЕРАТОР БЕНЗИНОВИЙ 2.5 кВт
Організатор:
Дата підписання:
01.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a7eaf37f76804e8eb59d68593fdd59b4
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
24.08.2026 10:04
Виконано
Період дії договору:
з 01.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
79 800,00 грн. з ПДВ
Сума:
79 800,00 грн. з ПДВ
66 500,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
79 800,00 грн. з ПДВ
66 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
02.08.2026 11:45
Назва документу
Видаткова накладна
Додатки до договору
Дата модифікації
24.08.2026 10:01
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
24.08.2026 10:04
Попередні версії
Допомога ЗСУ