UA-2026-07-06-010864-a-a1
Договір №22
Підписано КЕП/УЕП
Поточний ремонт підвального приміщення для облаштування найпростішого укриття ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ», розташованого за адресою: Україна, ...
більше
Організатор:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
eb7407f4b1cd43ff80ee8075db109364
Дата останніх змін:
17.08.2026 15:24
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 200 000,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 440 000,00 грн. з ПДВ
1 200 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 440 000,00 грн. з ПДВ
1 200 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
314_ДЦ_ДЦ
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 22:42
Назва документу
314_ДЦ_ДФ_02-01-01
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 22:42
Назва документу
314_CenMat
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 22:42
Назва документу
Договір №22
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 22:42
Назва документу
Акт №50
-
Дата модифікації
17.08.2026 15:23
Назва документу
Акт №49
-
Дата модифікації
17.08.2026 15:22
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
17.08.2026 15:24
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ