UA-2026-07-24-008831-a-a1
Договір №77
Підписано КЕП/УЕП
Матеріали по коду ДК 021:2015:44830000-7: Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
12b64f3d55c542e1bb8917b910c85564
Дата останніх змін:
04.08.2026 14:05
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
368,60 грн. з ПДВ
Сума:
368,60 грн. з ПДВ
307,17 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
368,60 грн. з ПДВ
307,17 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про кінцевого бенефеціарного власника.docx
Додатки до договору
Дата модифікації
24.07.2026 15:31
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 14:05
Допомога ЗСУ